Zpět nahoru

Mezinárodní letiště Katowice

Letiště Katowice je polské mezinárodní letiště, které každoročně odbaví více než 2 miliony cestujících. Letiště disponuje jednou drahou a dvěma terminály.

Terminal A – non-Schengen

  • Ryanair (Birmingham, Bristol, Dublin, Edinburgh, Londýn-Stansted, Manchester)
  • Wizz Air (Burgas, Cork, Doncaster/Sheffield, Hurghada, Kyjev-Żuliany, Kutaisi, Liverpool-John Lennon, Londýn-Luton, Tel Aviv)

Terminal B – Schengen

  • Lufthansa (Frankfurt, Düsseldorf)
  • LOT (Mnichov, Varšava)
  • EuroLOT (Varšava)
  • Ryanair (Alicante, Barcelona-Girona, Chania)
  • SAS (Kodaň-Kastrup)
  • Wizz Air (Barcelona El Prat, Bergen, Dortmund, Eindhoven, Forlì/Boloňa, Frankfurt-Hahn, Grenoble, Kolín nad Rýnem/Bonn, Madrid-Barajas, Malmö-Sturup, Milán-Bergamo, Neapol, Oslo-Torp, Paříž-Beauvais Tillé, Řím-Ciampino, Stavanger, Stockholm-Skavsta)

Letiště provozuje řadu služeb pro cestující:

VIP salónky pro významnou klientelu poskytující soukromí a pohodlí v luxusu a okamžité odbavení cestujících i zavazadel bez čekání.

Meet & Assist - Parkování přímo před terminálem, uvítání v neveřejné zóně koordinátorem, přednostní odbavení, zrychlená bezpečnostní kontrola, individuální doprava do letadla limuzínou, po celou dobu asistence zaměstnancem business lounge.

FAST TRACK - Je služba pro zrychlenou bezpečnostní kontrolu určená pro cestující první nebo business třídy, majitele příslušné věrnostní karty, s poplatkem pro cestující, kteří vlastní premium card.

Restaurace a obchody

Na letišti naleznete velkou nabídku restaurací a mnoha různých obchodů. V tranzitní části Terminálu A i Terminálu B jsou k dispozici obchody travel value a duty free s bohatým sortimentem známých alkoholických i nealkoholických nápojů a cukrovinek i kosmetiky světových značek.

Po areálech Letiště Katowice je k dispozici zdarma wi-fi připojení k internetu.

Cena za odvoz 19 Kč/km bez DPH. Odhadovaná cena

https://mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&x=18.6383794&y=50.0314227&z=10&rc=9q0HNxW1MU9sG.7xYpFO&rs=muni&rs=osm&ri=4730&ri=11298124&mrp=%7B%22c%22%3A1%2C%22tt%22%3A1%7D&mrp=%7B%22c%22%3A1%2C%22tt%22%3A1%7D&rt=&rt=

Cena B-Transport Ostrava => Katowice letiště nebo Katowice letiště => Ostrava 

1729 Kč  bez DPH,

2092 Kč s DPH 21 % při využití Peugeot Boxer

Přeprava z/na letiště (výjezd z/do stanoviště v Ostravě):

* je-li startovní nebo cílový bod jiný, než-li Ostrava-město, zažádejte si o cenu telefonicky či e-mailem, nebo využijte cenovou kalkulačku. Děkujeme.

B-Transport

mobil: +420 603 362 132

skype: vladkakoch transport